ELEKTRIKÁŘ

Společnost GRUPO ANTOLIN BOHEMIA je součástí nadnárodního koncernu GA se sídlem ve Španělsku. Patří mezi světově nejvýznamnější dodavatele interiérových dílů do osobních automobilů. Koncern GA v současné době zaměstnává více jak 26.000 zaměstnanců ve 149 závodech ve 26 zemích po celém světě. Společnost GRUPO ANTOLIN BOHEMIA je předním dodavatelem stropních panelů a celosvětově dodává zákazníkům prémiových značek, jako jsou např. Maserati, BMW, Audi, VW, Volvo a Škoda.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • identifikace poruch strojního cyklu strojů a zařízení
  • operativní odstraňování závad
  • provádění plánovaných oprav a preventivních prohlídek strojů a zařízení
  • provádění evidence preventivních prohlídek a oprav strojů a zařízení
  • podíl na přípravě a rozjezdu výrobních linek
  • pravomoc zastavit výrobu na stroji, který jeví známky poškození a dalším použitím by se jeho technický stav dále zhoršoval
  • odpovědnost za plnění příslušných požadavků systému jakosti dle ISO TS 16 949 a systému ochrany životního prostředí dle ISO 14001
  • odpovědnost za hospodaření s náhradními díly
  • odpovědnost za dodržování termínů, kvality a vedení evidence o provedených preventivních prohlídkách a opravách

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:

  • vzdělání: ÚSO / SŠ elektro
  • praxe: 2 roky (absolvent v případě prokázání zájmu o obor a snahy učit se)
  • jazykové znalosti: není požadováno
  • IT dovednosti / znalosti: znalost práce s Palstatem výhodou
  • řidičské oprávnění: sk. B, VZV
  • Vyhláška č. 50, § 6 a výše
  • Znalost hydrauliky a pneumatiky
  • znalost systému řízení kvality podle normy ISO/TS16949
  • znalost zásad bezpečnosti výrobku
  • dobré komunikační, organizační a plánovací schopnosti a samostatnost
  • silná orientace na výsledky a na zákazníka
  • schopnost pracovat v týmu (= týmový hráč)
  • ochota učit se nové věci
  • schopnost zvládat stres

NABÍZÍME:

  • základní mzda + měsíční bonus
  • roční bonus max. ve výši 13. mzdy
  • bonus na dovolenou
  • bonus na Vánoce
  • stravenky 100 Kč (55 příspěvek zaměstnavatele)
  • náhradní volno v kombinaci se sickdays (max. 5 dní v roce)
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce Stráž nad Nisou (průmyslová zóna Liberec Sever), Chrastava

PRŮBEH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ:

  • 1. kolo = HRM a vedoucí údržby

POŽADOVANÝ NÁSTUP:

  • ihned

ORGANIZAČNÍ STRUKTURA a KOMUNIKAČNÍ TOKY:

  • reportuje vedoucímu údržby
  • nemá přímé podřízené
  • komunikuje interně napříč celou firmou - hlavně s výrobou a externě s dodavateli strojního zařízení a servisními firmami

Firma: GRUPO ANTOLIN BOHEMIA, a.s.

Kontakt: Jaroslava TOPIČOVÁ
Průmyslová zóna Liberec Sever
Svárovská 696
463 03 Stráž nad Nisou

Telefon: 482428018

Kód: za Chluma

Místo práce: Stráž nad Nisou

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé